Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Zmarł Rafał Chaiński, prezes spółki Artmedik

czwartek, 13 stycznia 2022 11:27 / Autor: Adrianna Linertowicz
Zmarł Rafał Chaiński, prezes spółki Artmedik
Zmarł Rafał Chaiński, prezes spółki Artmedik
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

W wieku 48 lat zmarł Rafał Chaiński wieloletni prezes spółki Artmedik, która jest między innymi właścicielem Szpitala Kieleckiego świętego Aleksandra, Szpitala Specjalistycznego w Jędrzejowie, a także centrum medycznego przy ulicy Robotniczej w Kielcach.

Rafał Chaiński najpierw był hospitalizowany w Kielcach, a następnie w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Końskich.

"Szanowni Państwo, Pogrążeni w bólu, nadal niedowierzając zawiadamiamy o nagłej śmierci Rafała Chaińskiego, Prezesa Szpitali w Kielcach i Jędrzejowie, oraz innych podmiotów Grupy Artmedik. Był wspaniałym Ojcem, Mężem, Synem, Bratem, Szefem i Przyjacielem. Człowiekiem, który każdego traktował na równi, z takim samym szacunkiem. Wczoraj wieczorem świat dla nas stanął w miejscu, zostały niezrealizowane plany i nieodbyte rozmowy. Jest to dla nas wszystkich niewyobrażalna tragedia, z którą nigdy nie uda nam się pogodzić. Bardzo prosimy o uszanowanie prywatności Rodziny, która potrzebuje teraz spokoju. Nie mówimy żegnaj, mówimy do zobaczenia" - czytamy na stronie Szpitala Kieleckiego.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO