Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

VII Edycja Akademickich Targów Pracy już niebawem

środa, 22 maja 2024 13:24 / Autor: Maciej Piętka
VII Edycja Akademickich Targów Pracy już niebawem
VII Edycja Akademickich Targów Pracy już niebawem
Maciej Piętka
Maciej Piętka

Biuro Karier Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprasza studentów i absolwentów na kolejną edycję Akademickich Targów Pracy. Odbędą się one już 6 czerwca.

Organizatorzy zaznaczają, że targi to okazja do poznania ofert pracy, stażu czy wolontariatu. Studenci będą mogli zapoznać się również z tym jak wygląda proces rekrutacji czy wziąć udział w warsztatach, takich jak np. „Z legionistą na ty”. Podczas Akademickich Targów Pracy swoje stoiska wystawi wiele znanych firm i instytucji, zarówno z regionu (Cersanit) jak i całego kraju (Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencja Wywiadu). Na miejscu będzie też między innymi Filharmonia Świętokrzyska, szkoły językowe czy… Sanepid. W każdej z tych firm żacy mogą znaleźć zatrudnienie.

– Zapraszamy studentów, niezależnie od roku studiów na jakim się znajdują. Będą oni mogli zobaczyć chociażby jakie firmy poszukują pracowników na rynku lokalnym. Oczywiście podstawą są oferty pracy czy stażu, ale z targów można wynieść również wiele potrzebnej wiedzy – wyjaśnia Elżbieta Kurkowska, kierownik Akademickiego Biura Karier.

Zapisy odbywają się drogą mailową, pod adresem: abk@ujk.edu.pl. W temacie należy wpisać  imię, nazwisko, kierunek i rok studiów i dopisek „zapis targi”. Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK w budynku G od godziny 10 do 12:30.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO