Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Utrudnienia w ruchu na ulicy Warszawskiej

wtorek, 11 maja 2021 10:01 / Autor: Weronika Karyś
Utrudnienia w ruchu na ulicy Warszawskiej
Źródło: UM Kielce
Utrudnienia w ruchu na ulicy Warszawskiej
Źródło: UM Kielce
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Zmotoryzowani mieszkańcy Kielc, którzy na co dzień podróżują przez ulicę Warszawską, muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu. Już jutro, 12 maja, nieopodal skrzyżowania z Witosa rozpoczną się prace przygotowawcze pod układanie warstw bitumicznych.

Wspomniane utrudnienia mają bezpośredni związek z trwającą przebudową ulicy Witosa i Zagnańskiej. To jedne z najważniejszych realizacji drogowych w naszym mieście. – Prace postępują. To kolejny etap tej inwestycji – mówi Jarosław Skrzydło, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach.

- Od najbliższej środy, 12 maja, w rejonie obiektów mostowych na rzece Silnicy, w sąsiedztwie skrzyżowania ulicy Warszawskiej z Witosa będą trwały prace przygotowawcze pod układanie warstw bitumicznych. Na tym odcinku pojawi się frezarka, a ruch samochodowy będzie utrudniony i sterowany ręcznie przez pracowników budowy, bądź przy pomocy sygnalizacji świetlnej – dodaje.

Jak zapewnia Jarosław Skrzydło, ograniczenia potrwają maksymalnie kilka dni. Roboty powinny zakończyć się jeszcze w tym tygodniu.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO