MIASTO
U nas też wrzucisz „Dychę na cud”!


Radio eM Kielce przyłącza się do akcji „Dycha na cud”. By wspomóc leczenie małej Nadii, zachęcamy do odwiedzenia naszej redakcji i wrzucenia – „dychy” bądź innej kwoty do czerwonej puszki.
Akcja wystartowała w poniedziałek, 2 grudnia. Przypomnimy, że przed Nadusią kosztowne leczenie w Niemczech, dziewczynka choruje na nowotwór oka. Potrzebuje pieniędzy, a my możemy pomóc jej w trudnej walce.
– Puszki „Dycha na cud” powędrują do przedsiębiorców, restauracji, instytucji miejskich. Każdy grosz, który do nich trafi, wspomoże Nadię – podkreśla Ola Niemczyk, wiceprezes Fundacji Perspektywy, która zorganizowała inicjatywę.
Od dziś (5 grudnia) czerwona puszka stanie i w siedzibie naszej redakcji. Odwiedzić nas można przy ul. Sienkiewicza 2 w Kielcach.
– Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę piękną akcję. Wystarczy niewielki grosz, a wspólnie możemy zdziałać prawdziwe cuda – zachęca Karolina Witecka, dyrektor działu marketingu w Radiu eM Kielce.
Akcja potrwa do 16 grudnia.
![[FOTO] Harcerze przejęli miasto!](/media/k2/items/cache/3120547da8f8076e6887a123562fa309_L.jpg)

![[FOTO] W Kielcach upamiętniono ofiary ludobójstwa na Wołyniu](/media/k2/items/cache/ee3dee05766e15ad201e1ae4093dc782_L.jpg)





