Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/45479

MIASTO

Telekomunikacyjna dziura w chodniku na Turystycznej. Można się potknąć

poniedziałek, 22 lutego 2021 18:15 / Autor: Michał Łosiak
Telekomunikacyjna dziura w chodniku na Turystycznej. Można się potknąć
Telekomunikacyjna dziura w chodniku na Turystycznej. Można się potknąć
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Z pewnością nie jest to żadna atrakcja, mimo że znajduje się na ulicy Turystycznej. Duża dziura w pokrywie studni utrudnia poruszanie się po chodniku. – O mały włos leżałabym na ziemi – mówi nam nasza Czytelniczka.

Odwilż stała się faktem. Po okresie zimowym ujawniają się wszystkie mankamenty ulic i chodników. Na jeden z poważnych ubytków natrafiła pani Krystyna, przechodząc ulicą Turystyczną.

– Szłam z torbą pełną zakupów. Mimo tego, że gdzieniegdzie jeszcze zalegał śnieg i było dość ślisko, nie sprawiało mi to większych problemów. Nagle poczułam, że coś jest nie tak, a w ziemi - jakaś dziura. Potknęła się i o mały włos leżałabym na ziemi razem z zakupami. Szczęśliwie obok przechodził młody człowiek, który mnie przytrzymał. Rozumiem, że po zimie mogą być różne ubytki, ale to powinno się szybko naprawić. Przecież może tamtędy biec dziecko i się wywrócić, już nie mówiąc o osobach niepełnosprawnych. Pomóżcie coś z tym zrobić – dodała zaniepokojona.

Skontaktowaliśmy się z Miejskim Zarządem Dróg. Jak się dowiadujemy, nie on jest odpowiedzialny za naprawę włazu od studni.

– Uszkodzona studnia należy do firmy telekomunikacyjnej Orange. Przekazaliśmy im informację o ubytku i to oni są zobowiązani do usunięcia usterki – tłumaczy rzecznik MZD, Jarosław Skrzydło.

Sprawie będziemy się przyglądać.

{gallery}45479{/gallery}
Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO