Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Teatr Stefana Żeromskiego w Kielcach szuka młodych aktorów!

poniedziałek, 17 sierpnia 2020 09:56 / Autor: Marzena Rygiel
Marzena Rygiel

Dwoje dzieci z doświadczeniem aktorskim to poszukiwani młodzi aktorzy, którzy potrzebni są przy realizacji spektaklu „Och te duchy!" Eduardo de Filippo w reżyserii Dana Jemmetta.

Do spróbowania swoich sił w aktorstwie zaproszone są dziewczynki o delikatnym wyglądzie w wieku około 10-11 lat oraz niewysocy chłopcy w wieku około 12-13 lat, do zadań których będzie należało zagranie nerwowych tików. Dzieci chętne do współpracy powinny przygotować krótkie nagranie z interpretacją wybranego przez siebie fragmentu wiersza, które następnie należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. razem z informacją o imieniu, nazwisku oraz wieku.

Materiały należy przesyłać do 20 sierpnia. Wybrane osoby zostaną zaproszone na przesłuchanie w siedzibie teatru. Do wiadomości należy dołączyć także oświadczenie prawnego opiekuna dziecka i zgodę na przetwarzanie przesłanych danych dostępną na stronie internetowej instytucji.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO