Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Tak "Ładujemy baterie z EkoEnergią"!

poniedziałek, 20 listopada 2023 11:25 / Autor: Aleksandra Rękas
Tak "Ładujemy baterie z EkoEnergią"!
Tak "Ładujemy baterie z EkoEnergią"!
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Pani Magdalena Brodzik z Bielin wygrała konkurs "Ładujemy baterie z EkoEnergią Polska". Tym samym otrzymała voucher na tygodniowy pobyt nad morzem w 9-osobowym domku. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs odbył się między 13, a 16 listopada. Na antenie Radia eM Kielce podawaliśmy Wam słowa, z których układaliście hasło. Teraz możemy już je zdradzić: „EkoEnergia to najlepsza energia, jaką możesz wybrać”. Następnie powstawały opowiadania, w których się ono pojawiało. Wasza kreatywność przerosła nasze oczekiwania! A oto zwycięskie hasło pani Magdaleny:

„O naszą planetę dbamy, Więc z odnawialnych źródeł energii korzystamy. ENERGIA SŁONECZNA jest ze słońca na niebie, Które świeci dla mnie i dla Ciebie. ENERGIA WIATRU z powietrza pozyskiwana, Dmucha w wiatraki i jest energia wytwarzana. ENERGIA WODY napędza turbiny, By naładować w prąd niektóre maszyny. ENERGIA BIOMASY to źródło odnawialne, Chętnie przez ludzi wykorzystywane. ENERGIA GEOTERMALNA to ciepło z wnętrza Ziemi wydobywane, Aby nasze domy były ogrzewane. Jak oszczędnie z energii korzystać, Koniecznie firmę EkoEnergia trzeba zapytać! EkoEnergia to najlepsza energia jaką możesz wybrać”.

Nagrodą dla pani Magdaleny są tygodniowe wakacje nad polskim Bałtykiem. Oficjalnie, voucher przekazał jej prezes EkoEnergii Polska, Łukasz Dziedzic.

- EkoEnergia na co dzień wyposaża wasze domy w instalacje, które produkują w energię odnawialną – to na przykład instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła. One ogrzewają mieszkania, wodę  i dostarczają nam energię elektryczną – przypominał.

- Na co dzień staram się żyć ekologiczne, wraz z całą rodziną. Wspólnie dbamy o naszą planetę, choćby oszczędzając energię elektryczną – zdradziła pani Magdalena Brodzik.

Joanna Kowacz-Makówka z działu marketingu Radia eM dodaje, że zainteresowanie było ogromne, a… wybór trudny.

- Zgłoszeń było mnóstwo. Formularz nadesłany przez Panią Magdalenę nasz urzekł - zawierał przepiękny wiersz, pełen inspiracji – mówi.

Bardzo dziękujemy za Wasz odzew. I… nie zwalniamy tempa! Wraz z EkoEnergią Polska już szykujemy dla Was kolejny konkurs, w którym także do wygrania będzie pobyt nad morzem. Słuchajcie nas uważnie.

Posłuchaj audycji z rozdaniem nagrody:

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO