MIASTO
Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji uruchamia pomoc psychologiczną online


Z uwagi na wciąż zmieniającą się sytuację i wprowadzenie stanu epidemii Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji w Kielcach podjęło decyzję o uruchomieniu terapii online.
Każda osoba potrzebująca wsparcia może porozmawiać z ekspertem na Skype. Aby to zrobić, wystarczy wyszukać w bazie kontaktów Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji. Psycholodzy są tam dostępni codziennie przez cztery godziny, od 12 do 16. W razie dużego zapotrzebowania na tę formę pomocy, placówka bierze pod uwagę zwiększenie liczby tych godzin.
Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji uruchomiło również telefon interwencyjny: 41 36 76 788.
Ze względów bezpieczeństwa placówka ograniczyła wizyty osobiste pacjentów wyłącznie do osób, które znalazły się w poważnym kryzysie psychicznym. Będą one mogły liczyć na kontakt z terapeutą w ośrodku.







![[FOTO, WIDEO] Wyruszyli w trasę, aby upamiętnić bohaterów z Westerplatte](/media/k2/items/cache/7a3de9049c8d2209f6ce31795aa9effb_L.jpg)
