Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Ruszyła sprzedaż biletów na tegoroczny Agrotech

poniedziałek, 12 lutego 2024 14:04 / Autor: Maciej Piętka
Ruszyła sprzedaż biletów na tegoroczny Agrotech
FOT. Targi Kielce
Ruszyła sprzedaż biletów na tegoroczny Agrotech
FOT. Targi Kielce
Maciej Piętka
Maciej Piętka

Tegoroczne targi rolnicze "Agrotech" odbędą się w Targach Kielce już 8 marca. Ta branżowa wystawa od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a jej uczestnicy będą mogli zobaczyć najnowsze ciągniki, kombajny i maszyny uprawne. Jednym z gości wydarzenia będzie Mariusz Pudzianowski, zawodnik MMA.

Targi "Agrotech" to najchętniej odwiedzana impreza organizowana przez kielecki ośrodek wystawienniczy. Z tego powodu placówka uruchomiła sprzedaż biletów online dużo wcześniej.

– Rok temu gościliśmy około 70 tysięcy osób. By zminimalizować czas oczekiwania w kolejce, zachęcamy do kupna biletu online, który już jest dostępny na naszej stronie agrotech.pl. Z wydrukowanym można przejść przez wszystkie wejścia na teren naszego ośrodka, nie trzeba czekać do kas – mówi Kamil Perz, dyrektor projektu Agrotech w Targach Kielce.

Targi rolnicze są tak duże, że wymagają budowania dodatkowych hal.

– Powierzchnia pod dachem będzie większa nich w ubiegłym roku, przekroczy 50 tys. m2. Dbamy o komfort naszych wystawców i zwiedzających, w każdej hali będą mieli świetne warunki do prezentacji ofert i prowadzenia rozmów – dodaje nasz rozmówca.

Wiele znanych w sieci osób będzie można spotkać także w Strefie Youtuberów. Zaś w sobotę, 9 marca na stoisku firmy Swimer zagości Mariusz Pudzianowski. Popularny zawodnik MMA jest także właścicielem gospodarstwa rolnego.

Wejściówki można zakupić na stronie agrotech.pl. Ich cena to 15 zł za bilet normalny i 10 zł za ulgowy.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO