Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Redakcja Radia eM Kielce pracuje zdalnie - powodem koronawirus

czwartek, 01 października 2020 08:30 / Autor: Radio eM
Radio eM

W związku ze stwierdzonym zarażeniem koronawirusem u dwóch pracowników Radia eM Kielce redakcja w ogromnej większości pracuje w trybie zdalnym. Do 10 października 2020 roku odwołane zostały wszystkie rozmowy i nagrania z gośćmi audycji. Nieczynny jest także sekretariat Radia eM Kielce. Po odbiór nagród zwycięzcy mogą zgłaszać się po wyżej wymienionym terminie. 

      

Zarażeni pracownicy czują się dobrze, przechodzą chorobę łagodnie i przebywają na kwarantannie. Osoby, które w ostatnim czasie miały z nimi bliższy kontakt przechodzą testy na obecność koronawirusa lub przebywają w izolacji. – Przy tej okazji chcę bardzo podziękować pani marszałek województwa świętokrzyskiego Renacie Janik, Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej w Kielcach oraz zespołowi RCNT z diagnostykami na czele za pomoc w zorganizowaniu testów na obecność covid19 u pracowników radia – mówi Piotr Michalec, z-ca redaktora naczelnego Radia eM Kielce.

Budynek rozgłośni został poddany dezynfekcji. Wprowadzono wszelkie procedury bezpieczeństwa dla pracowników i współpracowników radia.

                                               

Nowy numer!
45/2020 45/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO