Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Przełamanie Korony?

piątek, 22 sierpnia 2014 12:14 / Autor: Maciej
Przełamanie Korony?
Fot. www.korona-kielce.pl
Przełamanie Korony?
Fot. www.korona-kielce.pl
Maciej
Maciej

Przed nami 6. kolejka T-Mobile Ekstraklasy, w ramach której kielecki zespół zmierzy się z Legią Warszawa.

To spotkanie przeciwległych biegunów – stołeczna ekipa utrzymuje się na czołowych miejscach ligi, natomiast „złocisto-krwiści” okupują ostatnie miejsce. W odbiciu się od dna być może pomoże nowy nabytek drużyny, Olivier Kapo.

– Wartość, jakość i prestiż zespołu podniosły się po jego przyjściu. Jeden zawodnik nie jest jednak w stanie wygrać meczu. Liczę na bardziej zrównoważaną, spokojniejszą, ale dynamiczną grę w ofensywie. Z Kapo jest lepiej niż myślałem. Jakość kształtuje jednak rytm meczowy, którego Francuz nie ma. Nie jest jeszcze gotów na grę przez 90 minut. Jest jednak na tyle doświadczonym zawodnikiem, że nie będzie biegał wszędzie i nigdzie. Ze względu na swoją przeszłość będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony. Przedstawiłem mu jak ma funkcjonować na boisku – powiedział trener Żółto-czerwonych – komentuje Ryszard Tarasiewicz, szkoleniowiec Korony Kielce.

Mecz pomiędzy Legią, a Koroną odbędzie się w Warszawie w najbliższą niedzielę. Początek potyczki zaplanowany jest na godzinę 15.30. Kwadrans przed pierwszym gwizdkiem sędziego zainaugurujemy transmisję na antenie Radia eM Kielce. Zapraszamy na 107,9 FM oraz www.em.kielce.pl.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO