Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Prezydent ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową. Do wygrania elektryczne hulajnogi

czwartek, 22 października 2020 12:08 / Autor: Weronika Kępa
Weronika Kępa

Tysiące przejrzanych stron internetowych, dziesiątki przeczytanych książek, badania, tezy i wnioski – praca dyplomowa to nie lada wyzwanie dla każdego studenta. Jak się jednak okazuje te wysiłki mogą zostać docenione nie tylko przez komisję egzaminacyjną, ale również samego prezydenta miasta, Bogdana Wentę.

Konkurs „Młodzi naukowcy – Kielce 2020” jest skierowany do osób, które obroniły pracę dyplomową na stopniu licencjackim, inżynierskim, bądź magisterskim, na jednej z kieleckich uczelni w latach 2017-2020.

Jego celem jest przede wszystkim promowanie idei inteligentnego rozwoju Kielc, zachęcenie studentów do podejmowania w pracach dyplomowych tematów związanych z miastem, a także promocja osiągnięć naukowo-badawczych lokalnych uczelni.

Wniosek konkursowy należy złożyć w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kielce, a także przesłać jego wersję elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (plik Word).

Termin nadsyłania prac mija 23 listopada o godzinie 12.

Konkurs rozstrzygnie kapituła powołana przez prezydenta. Na autorów najlepszych prac czekają między innymi elektryczne hulajnogi, smartwatche i czytniki ebooków. Lista zwycięzców zostanie opublikowana do 15 grudnia.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO