MIASTO
Pomagają młodzieży w wyborze przyszłości


Młodzi ludzie mają olbrzymi problem z podjęciem decyzji o swojej przyszłości zawodowej. Uczniowie „Żeroma” postanowili to zmienić i stworzyli projekt „Młodzi Dorośli”.
Celem projektu, który powstał w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” jest zapewnienie młodzieży z naszego regionu wsparcia i narzędzi, które pozwolą w wyborze swojej przyszłości.
– W ramach projektu tworzymy materiały wideo na platformę Youtube. Zapraszamy ekspertów z różnych branż, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą z młodzieżą. 15 marca udało nam się zorganizować konferencję poświęconą aplikacji do liceum oraz na studia w Polsce i za granicą. Ponadto, prowadzimy social media, gdzie młodzi ludzie mają dostęp do informacji o różnych ścieżkach zawodowych, możliwościach edukacyjnych i praktykach – tłumaczy Maja Krześniak.
Osoby, potrzebujące wsparcia mogą zgłaszać się za pośrednictwem strony: https://mlodzidorosli.edu.pl .



![[FOTO] Złote Gody w Kielcach. Pary odebrały medale](/media/k2/items/cache/2f043aacf93dad07c36af7aa62a514d7_L.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Tragedia w rezerwacie Ślichowice, nie żyje kobieta](/media/k2/items/cache/87dc7efa0962b2898771fdd37ddf9112_L.jpg)



