Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Podwórko za ćwierć miliona na Szydłówku? Potrzebne są nasze głosy

poniedziałek, 08 czerwca 2020 09:58 / Autor: Michał Łosiak
Fot. NIVEA
Michał Łosiak

O nowy plac zabaw starają się w specjalnym konkursie „Podwórko Talentów NIVEA” mieszkańcy osiedla Szydłówek. Do tego, aby się udało potrzebne są jednak nasze głosy. – Ważne jest to, żeby głosować codziennie – mówi Tomasz Nowak ze stowarzyszenia Szydłówek OdNowa.

Podwórko z atrakcjami rozwijającymi wszechstronne umiejętności najmłodszych może stanąć już wkrótce na osiedlu Szydłówek. Składa się ono z atrakcji ze strefy sportowej, naukowej i artystycznej. Jest o co walczyć, bo jego wartość to 250 tysięcy złotych. – Przy zaangażowaniu mieszkańców Kielc może się to udać. Potrzebna jest tylko mobilizacja. To jedyne zgłoszenie z naszego miasta, więc tym bardziej zachęcam do głosowania. W tamtym roku takie podwórko miało stanąć na Herbach, jednak zabrakło  dosłownie kilkunastu głosów, ale myślę, że w tym roku damy radę – tłumaczy Tomasz Nowak.

Jak dodaje, mieszkańcy liczą na powstanie takiego miejsca. – Dążymy do tego, żeby istniejący plac zabaw był bardziej kreatywny, przyjazny, ale również bezpieczny dla dzieci. To może zapewnić nam wygrana w tym konkursie – wyjaśnia.

Po to, żeby oddać głos na plac zabaw przy ulicy Zamenhofa należy wejść na stronę: https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/262-kielce Proces rejestracji trwa około minuty. Można głosować codziennie. Spośród wszystkich zgłoszeń NIVEA wybierze pięć, które otrzymały największą liczbę głosów.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO