Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

„Podróż za jedną książkę” – gra miejska Biblioteki Publicznej

piątek, 21 sierpnia 2020 11:50 / Autor: Marzena Rygiel
Marzena Rygiel

Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach organizuje wspólną zabawę w Poczytalni na DVoRcu. Gra rozpocznie się 5 września o godzinie 11 w Centrum Komunikacyjnym.

Do zabawy zaproszone są dzieci w wieku od 6 do 11 lat.

– Zadanie będzie polegało na stworzeniu grupy składającej się z 2-4 osób i wyborze lidera drużyny, którego przed rozpoczęciem gry prosimy o zgłoszenie się do Mediateki. Każdy zespół otrzyma instrukcję oraz mapkę, a potem wyruszy na poszukiwanie skarbu – informuje Anna Żmudzińska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach.

Aby zdobyć skarb, trzeba wykazać się sprytem, orientacją w terenie oraz znajomością literatury dla dzieci i młodzieży. Po zakończeniu gry każda drużyna otrzyma nagrodę, ufundowaną przez wybitnego ilustratora Marcina Piwowarskiego.

Do udziału w zabawie należy zgłaszać się do 3 września do godziny 12 pod numerem telefonu 41 331 66 46,  za pomocą maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Filii numer 10 przy ulicy Konopnickiej 5. Regulamin gry dostępny jest na stronie Biblioteki.

Nowy numer!
47/2020 47/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO