Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Nocny rozbój w centrum Kielc. Zatrzymano trzy osoby

wtorek, 07 maja 2024 12:06 / Autor: Aleksandra Rękas
Nocny rozbój w centrum Kielc. Zatrzymano trzy osoby
Nocny rozbój w centrum Kielc. Zatrzymano trzy osoby
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

We trzech zaatakowali 46-latka, przewrócili go na ziemię i okradli. Do rozboju doszło nocą, z pierwszego na drugiego maja, przy ulicy Parkowej w Kielcach. Dwóch agresorów wpadło już w ręce policji.

Jak informuje mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach, do mężczyzny podeszło trzech mężczyzn, jeden miał na twarzy kominiarkę.

–  Pomiędzy stronami najpierw doszło do wymiany zdań, a następnie rękoczynów, na skutek których poturbowany 46-latek został przewrócony na ziemię. Po wszystkim agresorzy oddalili się z miejsca, zanim jednak to się stało, jeden z nich z kieszeni spodni poszkodowanego wyciągnął m.in. gotówkę w kwocie sześciuset złotych – przekazuje policjantka.

Poszkodowany mężczyzna o wszystkim zawiadomił policjantów, później przewieziono go do szpitala. Ustalaniem sprawców zajęli się mundurowi.

–  Następnego dnia zatrzymali dwóch z trzech agresorów – to 46 i 42-latek. Obaj w miniony piątek usłyszeli zarzut rozboju, a kielecki sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zarówno wobec 46 jak i 42-latka zastosował trzymiesięczny areszt – informuje Perkowska-Kiepas.

Policjanci ustalają dane trzeciego agresora.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO