Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Na Placu Artystów świętowali zwycięstwo Andrzeja Dudy

poniedziałek, 13 lipca 2020 18:59 / Autor: Michał Łosiak
Michał Łosiak

Przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, parlamentarzyści i samorządowcy oraz działacze Prawa i Sprawiedliwości świętowali dziś na kieleckim Placu Artystów zwycięstwo w wyborach prezydenta Andrzeja Dudy.

Szef świętokrzyskich struktur PiS Krzysztof Lipiec zauważył, że wynik obecnie urzędującego prezydenta w naszym regionie okazał się trzecim w kraju.

– To znakomity sukces i chciałbym za to bardzo gorąco podziękować. Wielkie brawa należą się wszystkim mieszkańcom województwa świętokrzyskiego. Pragnę też złożyć serdeczne gratulacje dla pana prezydenta za to, że podjął się ogromnego trudu kampanijnego i za to, że spełniły się nasze marzenia – mówił Krzysztof Lipiec, który pogratulował wyniku również Rafałowi Trzaskowskiemu.

Z kolei wiceminister sportu Anna Krupka podziękowała Polakom za dużą frekwencję w wyborach. – Między pierwszą a drugą turą znacznie poprawiliśmy ten wynik. Wygrała Polska i wygrało województwo świętokrzyskie. Dzięki temu rząd będzie mógł kontynuować i realizować wprowadzone programy  – dodała.

W spotkaniu wziął także udział m.in. senator Krzysztof Słoń, wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz i starosta kielecki Mirosław Gębski.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO