MIASTO
Lubawski i Wenta podsumowali kampanię


4 listopada odbędzie się II tura wyborów na prezydenta Kielc. Dzień przed ciszą wyborczą kandydaci na to stanowisko podsumowali mijającą kampanię wyborczą.
Wojciech Lubawski dziękował mediom za zaangażowanie w proces informowania społeczeństwa. Wystosował także specjalny list do mieszkańców Kielc. - Mam wielkie przekonanie, że Kielce dalej się będą rozwijać i dalej będą tak piękne jak dzisiaj - mówił podczas konferencji.
Obecny prezydent namawiał też do pójścia na wybory - To jest obowiązek każdego obywatela, jeśli chce mieć wpływ na to co się dzieję w mieście. Ma wtedy też takie moralne prawo, żeby później dyskutować - stwierdził Lubawski.
Podobnego zdania był Bogdan Wenta, który swoje spotkanie zorganizował na Placu Artystów. Zapowiedział też, że o głosy kielczan będzie walczyć do północy. - Toczy się rozgrywka i jesteśmy aktywni. Mamy jeszcze dzisiaj zaplanowany dzień. Nasza drużyna jest zgodna, że Kielce potrzebują zmiany. Ten dzień będzie jeszcze pracowity - mówił europarlamentarzysta.


![[FOTO] Wraki znikają z kieleckich ulic](/media/k2/items/cache/31fa7e9929384ea93c0f5502c042d65c_L.jpg)
![[LISTA] W tych szkołach są jeszcze wolne miejsca](/media/k2/items/cache/4a2ae42cdbccb350064ba56679965432_L.jpg)




