Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Konkurs "Dziadkowie i wnuki w obiektywie fotograficznym” rozstrzygnięty

piątek, 17 marca 2023 09:35 / Autor: Iwona Gajewska-Wrona
Konkurs "Dziadkowie i wnuki w obiektywie fotograficznym” rozstrzygnięty
Fot. Renata Janik/facebook
Konkurs "Dziadkowie i wnuki w obiektywie fotograficznym” rozstrzygnięty
Fot. Renata Janik/facebook
Iwona Gajewska-Wrona
Iwona Gajewska-Wrona

Rozstrzygnięto konkurs „Dziadkowie i wnuki w obiektywie fotograficznym”, zorganizowany przez  Stowarzyszenie Inicjatywa Świętokrzyska Renaty Janik. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.

 Przypomnijmy, że zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia pokazującego relacje babci i dziadka z wnukami. Fotografię należało zamieścić w komentarzu pod specjalnym postem na profilu Inicjatywy Świętokrzyskiej na Facebooku.  

Kapituła konkursu, w której skład weszli: Renata Janik – wicemarszałek województwa świętokrzyskiego i prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Świętokrzyska, Piotr Michalec - fotograf, Dawid Łukasik – fotograf Echa Dnia, dokonała wyboru laureatów i nagrodziła trzy zwycięskie zdjęcia oraz fotografię, która uzyskała największa liczbę pozytywnych reakcji, czyli polubień i serduszek.

Pierwsze miejsce zdobyły Elżbieta Frydrych z wnuczką Patrycją. W nagrodę otrzymały Aparat FUJIFILM Instax Mini Evo. Drugie miejsce przyznano Dorocie i Januszowi Wronom z wnuczkiem. Do nich trafił voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w jednej z restauracji w Kielcach. Z kolei trzecie miejsce i voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w jednej z restauracji również w Kielcach, zdobył Krzysztof Jędrzejewicz z rodziną.

Najwięcej polubień, bo 673, miała Krystyna Chmielewska z wnuczką Mają Nowak. Nagrodą był tu voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na wspólny obiad zrodziną w jednej z restauracji w Kielcach.

- Wszystkim biorącym udział w konkursie bardzo dziękuję za podzielenie się wspaniałymi zdjęciami – powiedziała wicemarszałek Renata Janik.

Do gratulacji i podziękowań dołącza się również Piotr Michalec.

- Wybór był trudny. Przeglądając zgłoszone do konkursu fotografie ocenialiśmy nie tylko walory artystyczne zdjęć, braliśmy pod uwagę także ich przekaz i emocje, jakie można było z nich odczytać. Gratuluję wszystkim zwycięzcom – powiedział fotograf.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO