Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Koalicja 15 października wspiera Agatę Wojdę

poniedziałek, 15 kwietnia 2024 12:12 / Autor: Maciej Piętka
Koalicja 15 października wspiera Agatę Wojdę
Koalicja 15 października wspiera Agatę Wojdę
Maciej Piętka
Maciej Piętka

Dziś (15 kwietnia) przedstawiciele Lewicy, Polski 2050 i Polskiego Stronnictwa Ludowego wsparli kandydatkę na urząd prezydenta Kielc Agatę Wojdę. W konferencji udział wzięli m.in. Andrzej Szejna, Rafał Kasprzyk, Adam Jarubas, Marcin Chłodnicki i Artur Gierada.

Na początku głos zabrali przedstawiciele Lewicy.

– Jesteśmy tu po to aby po raz kolejny zwyciężyć, tym razem w Kielcach. To miasto zasługuje na więcej niż następne rządy kandydata Prawa i Sprawiedliwości – mówił Andrzej Szejna, wiceminister spraw zagranicznych. – Bardzo dobry program to nie wszystko. Agata Wojda ma również wiele cech charakteru, które znakomicie nadają się na to stanowisko – dodał Marcin Chłodnicki radny Lewicy.

Wcześniej swoje poparcie przekazał również Adam Cyrański, kandydat Trzeciej Drogi na prezydenta. Dziś potwierdzili to przedstawiciele jego środowiska politycznego.

– Koalicja 15 października jest bardzo silna. Jesteśmy zdeterminowani żeby w Kielcach wprowadzić wiatr zmian i doprowadzić do rozwoju tego miasta – podkreślał poseł Rafał Kasprzyk. – Jesteśmy pojednaną różnorodnością, która staje obok Agaty aby udzielić jej wsparcia. Wygrasz te wybory dla kielczan – wtórował Adam Jarubas, eurodeputowany PSL.

Na sam koniec głos zabrała kandydatka na urząd prezydenta Kielc Agata Wojda.

– Serdecznie dziękuje za poparcie i dużo miłych słów. Codziennie dostaje dużo pozytywnych sygnałów również od mieszkańców. W polityce są takie momenty, że sprawy fundamentalne są ważniejsze niż dzielące nas różnice – podsumowała Agata Wojda.

Kandydatkę Koalicji Obywatelskiej usłyszycie również w debacie Radia eM, która odbędzie się już 16 kwietnia o godzinie 18. Wysłuchacie jej na naszej antenie, a także na naszym Facebooku i Youtube.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO