Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Kielczanin wygrał odcinek „Szansy na sukces”

niedziela, 26 listopada 2023 17:52 / Autor: Łukasz Czerwiak
Kielczanin wygrał odcinek „Szansy na sukces”
fot. Telewizja Polska
Kielczanin wygrał odcinek „Szansy na sukces”
fot. Telewizja Polska
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Jakub Korban wygrał dziewiąty odcinek popularnego programu muzycznego „Szansa na sukces”. Triumf zapewnił mu hit „Ostatni raz zatańczysz ze mną”.

Tematem przewodnim tego odcinka programu emitowanego w TVP 2 były piosenki skomponowane przez Sławomira Sokołowskiego. Kielczanin wylosował utwór Krzysztofa Krawczyka „Ostatni raz zatańczysz ze mną”.

– Udział w „Szansie” jest dla mnie niesamowitą przygodą, ponieważ pozwolił mi sprawdzić swoje umiejętności wokalne w piosenkach wspaniałych polskich artystów, a także stworzyć swoją własną interpretację. Moją największą motywacją do wzięcia udziału jest występ na festiwalu w Opolu, który byłby dla mnie spełnieniem marzeń. Sam piszę piosenki i wspaniale byłoby móc zaśpiewać którąś z nich na opolskiej scenie. Wygrana odcinka była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Jestem bardzo wdzięczny jury za takie docenienie – mówi Kuba Korban w rozmowie z Radiem eM Kielce.

Kuba jest absolwentem VI Liceum Ogólnokształcącgo im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. Obecnie związany jest z zespołem Jaśmin. W czerwcu formacja zwyciężyła w kategorii zespół w XXV edycji festiwalu Scena Dla Ciebie, a Kuba indywidualnie zdobył drugą nagrodę.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO