Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Joanna Winiarska odchodzi z Platformy Obywatelskiej

piątek, 17 sierpnia 2018 11:56 / Autor: Piotr Natkaniec
Piotr Natkaniec

Radna Rady Miasta Kielce Joanna Winiarska odchodzi z Platformy Obywatelskiej. Zadeklarowała jednak, że chce nadal "pracować dla swoich wyborców".

Treść swojego oświadczenia opublikowała na Facebook'u. Publikujemy je w całości:

"Szanowni Państwo, 

Od ośmiu lat dokładam wszelkich starań, by jak najlepiej reprezentować interesy mieszkańców w Radzie Miasta Kielce. Jestem głęboko przekonana, że jako radna powinnam koncentrować się z pełnym zaangażowaniem na tym, co dotyczy mieszkańców Kielc. Uważam, że dla Radnej Miasta rozwiązywanie problemów mieszkańców, praca nad poprawą jakości ich życia, promocja sportu, pomoc osobom starszym i niepełnosprawnym, a przede wszystkim działania na rzecz rozwoju gospodarczego i kulturalnego Kielc powinny stanowić przedmiot największej troski. Dlatego podczas mojej pracy w samorządzie starałam się koncentrować przede wszystkim na tych zagadnieniach. 

Pełne zaangażowanie w wypełnienie swoich powinności wymaga niekiedy rezygnacji z innych obowiązków. Trzeba czasem podejmować trudne decyzje i dokonywać trudnych wyborów, by móc skoncentrować się na sprawach, które w danej chwili są najważniejsze.  Przez wiele lat Platforma Obywatelska była organizacją, której poświęcałam swoje wysiłki i którą starałam się budować. Jest mi ona ciągle bliska, dlatego życzę moim kolegom i koleżankom wielu sukcesów w służbie naszej ojczyźnie. 

Ja jednak postanowiłam poświęcić się całkowicie pracy na rzecz mojego miasta. Na dzień dzisiejszy chcę przede wszystkim pracować na rzecz wyborców, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem. Wymaga to ode mnie podjęcia trudnej decyzji o opuszczeniu Platformy Obywatelskiej. Jestem jednak przekonana, że – choć ciężko mi opuszczać moją partię – ta decyzja pomoże mi w jeszcze bardziej intensywnej pracy na rzecz miasta i jego mieszkańców". 

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO