Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Konwent zdrowia Hair&Skin w październiku w Targach Kielce

piątek, 22 września 2023 12:13 / Autor: Weronika Karyś
Konwent zdrowia Hair&Skin w październiku w Targach Kielce
Konwent zdrowia Hair&Skin w październiku w Targach Kielce
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Jak dbać o zdrowie i naturalne piękno? Dowiedzą się wszyscy, którzy 1 października odwiedzą Targi Kielce. To właśnie tam odbędzie się konwent Hair&Skin.

Konwent Hair&Skin przyciągnie do Centrum Kongresowego Targów Kielce przedstawicieli takich dziedzin jak: fryzjerstwo, kosmetologia, dietetyka, podologia czy trychologia.

W programie zaplanowano m.in. wykład poświęcony kondycji włosów i paznokci z dermatolog Sylwią Wójcicką, spotkanie na temat cukrzycy z Arturem Rydoszem, połączone z konsultacją diabetologiczną, porady żywieniowe ze znaną dietetyk kliniczną Hanną Stolińską, prelekcję o właściwej pielęgnacji stóp z podolog Kamilą Bogdziewicz oraz konsultacje fizjoterapeutyczną dotyczącą walki z bólem kręgosłupa z Katarzyną Karcz.

Kompleksową wiedzę nt. makijażu permanentnego będzie można uzyskać od kosmetolog i linergisty - Małgorzaty Faucz-Gaweł, a profesjonalna trenerka biznesowa Marcelina Rawka wyjaśni znaczenie mediów społecznościowych w branży beauty.

– Konwent Hair&Skin skierowany jest zarówno do początkujących pasjonatów branży beauty, jak również do profesjonalistów. Właściwie każda osoba dbająca o siebie, ceniąca naturalne i zdrowe metody leczenia oraz pielęgnacji, powinna odwiedzić nasze wydarzenie. Program zapowiada się naprawdę ciekawie  – tłumaczy Wioletta Król, menadżer projektu.

Podczas konwentu Hair&Skin, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się również kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. To spotkanie, w trakcie którego można wysłuchać ciekawej dyskusji poświęconej m.in. prawidłowemu odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomemu tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet.  Do wylosowania będą specjalne vouchery na przygotowanie diety, zabiegi kosmetyczne, a także konsultację trychologiczną. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.

Bilety na wydarzenie można kupić na stronie www.targikielce.pl/hair-skin a także wygrać słuchając Radia eM Kielce lub obserwując profil na Facebooku.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO