Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Dzień Kobiet w Radiu eM! Konkursy i… tulipany dla Pań

wtorek, 05 marca 2024 14:01 / Autor: Michał Łosiak
Dzień Kobiet w Radiu eM! Konkursy i… tulipany dla Pań
Dzień Kobiet w Radiu eM! Konkursy i… tulipany dla Pań
Michał Łosiak
Michał Łosiak

W piątek (8 marca) będziemy obchodzili Dzień Kobiet. Radio eM Kielce zachęca wszystkie panie, ale również panów, do radosnego przeżywania tego wyjątkowego czasu z naszą rozgłośnią. Nie zabraknie konkursów, atrakcyjnych nagród i kwiatów.

Świętowanie zaczniemy jednak wcześniej. Od środy (6 marca) przez trzy kolejne dni na antenie Radia eM Kielce przeprowadzimy specjalny konkurs. Słuchacze będą mieli za zadanie wykazać się znajomością polskich oraz zagranicznych piosenek o kobietach. Wszystko w ramach naszego pasma „Blisko Południa”. Nagrody będziemuy mogli również wygrać w konkursie na naszym profilu na portalu Facebook.

– Mamy fantastyczne upominki, takie jak zestaw Słonecznych Kosmetyków od Uzdrowiska „Busko Zdrój”, kolację w restauracji „Żółty Słoń”, czy voucher na kręgielnię „MK Bowling” oraz bilet do kina „Helios” – wylicza Karolina Witecka, dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w Radiu eM Kielce.

W Dzień Kobiet zapraszamy przed siedzibę naszej rozgłośni.

– Spotkacie tu naszych kolegów, którzy będą rozdawali paniom piękne tulipany ufundowane przez panią Beatę Tokarską z kwiaciarni Kwiatowa Pasja w Kielcach – dodaje Karolina Witecka.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO