Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Do Kielc wracają Obiady Czwartkowe, ale tylko… dla zaszczepionych

poniedziałek, 22 listopada 2021 13:10 / Autor: Weronika Kępa
Do Kielc wracają Obiady Czwartkowe, ale tylko… dla zaszczepionych
Do Kielc wracają Obiady Czwartkowe, ale tylko… dla zaszczepionych
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Po ponad dziesięciu latach do Kielc wracają spotkania z mieszkańcami nazywane „Obiadami Czwartkowymi”. Najbliższe zaplanowano na 25 listopada. Gościem specjalnym będzie trener drużyny Łomża Vive Kielce, Tałant Dujszebajew.

Tego typu spotkania były organizowane w Kielcach w latach 2008-2010. Gościli na nich m.in. artyści, politycy, samorządowcy, profesorowie i dziennikarze. Teraz Stowarzyszenie Przyjazne Kielce we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną wznawia inicjatywę i zaprasza mieszkańców w najbliższy czwartek (25 listopada) o godzinie 18:30 na Dworzec PKS. Warunek jest jeden… w spotkaniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zaszczepione na COVID-19. Certyfikat ma być sprawdzany przed wejściem.

– Wynika to z ustaleń z trenerem i władzami klubu, w związku z trwającymi meczami  EHF Ligi Mistrzów, gdzie drużyna odnosi ogromne sukcesy, których nie można zaryzykować potencjalnym zarażeniem trenera – informuje Arkadiusz Stawicki, prezes Stowarzyszenia Przyjazne Kielce.

W spotkaniu może wziąć udział 60 osób. Chętni muszą zgłosić swój udział mailowo kielce.przyjazne@gmail.com lub telefonicznie: 577 820 914.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO