MIASTO
„Czerwony Kapturek” w Przedszkolu Sióstr Kolegium Świętej Rodziny


Już jutro, 14 czerwca, w Przedszkolu Sióstr Kolegium Świętej Rodziny w Kielcach, odbędzie się wyjątkowe przedstawienie – „Czerwony kapturek” w reżyserii Ewy Lubacz. Na spektakl, który zabierze dzieci i dorosłych w wyjątkowy świat baśni i jest połączony ze zbiórką charytatywną, przyjść może każdy.
Jak podkreśla siostra Nazarena Scopelliti, dyrektor Przedszkola Sióstr Kolegium Świętej Rodziny, bajkę o „Czerwonym Kapturku” zna każdy rodzic i dziecko. A to właśnie bajki delikatnie wprowadzają maluchy w realny świat.
– Jako aktorzy wystąpią rodzice dzieci z naszej placówki. W trakcie przedstawienia odbędzie się zbiórka na rzecz pięcioletniej Martynki Miernik, chorej na raka mózgu. Serdecznie wszystkich zapraszamy, wszyscy są mile widziani – zachęca siostra.
Przedstawienie zacznie się o godzinie 11.30 w siedzibie przedszkola, przy ul. Prostej 23 w Kielcach.
![[FOTO] 79. rocznica pogromu w Kielcach. Uczczono pamięć ofiar](/media/k2/items/cache/3cc26941e55272c6c5ea3caf34bba7e2_L.jpg)


![[FOTO] Solidarność pamiętała o ofiarach pogromu w Kielcach](/media/k2/items/cache/ea24fdf645e747870389ad76b01de782_L.jpg)




