Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Zespół Dżem zagrał w Kielcach. Tłumy fanów podczas koncertu
autor
Michał Łosiak
2026.06.27 21:30

W Kielcach wystąpił legendarny zespół Dżem. Koncert odbył się w ramach tegorocznego Święta Wody organizowanego przez Wodociągi Kieleckie.

Po południu w Parku Miejskim panowała prawdziwie rodzinna i piknikowana atmosfera. Podczas Święta wody nie zabrakło specjalnego spektaklu familijnego, rejsu żaglówkami, kajakami i rowerami wodny, konkursów z nagrodami, koncertów i dobrej zabawy. Kulminacyjnym punktem imprezy był jednak występ kultowego zespołu Dżem. Kielczanie tłumnie przybyli na koncert legend bluesa i rocka, a grupa zaprezentowała zarówno dobrze znane, klasyczne utwory, jak i piosenki z najnowszej płyty. Przypomnijmy, że w 199 roku zmarł lider zespołu – Ryszard Riedel. Na scenie w Kielcach wystąpił jego syn – Sebastian Riedel.

– Cieszymy się, że możemy gościć ten zespół w Kielcach. To jest wyjątkowe wydarzenie, ponieważ rzadko występują oni w naszym mieście. Mają jednak swoich fanów zarówno wśród osób młodych, jak i bardziej doświadczonych. Świetna muzyka, świetni artyści i niesamowita zabawa – mówił Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Imprezę zwieńczyła zabawa pod gwiazdami z zespołem K2.

GALERIA

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ