Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Rzucił się w oczy… na pustej ulicy
autor
Aleksandra Rękas
2020.04.02 08:34

Dwa lata – tyle w więzieniu spędzi 38-latek zatrzymany wczoraj przez funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego śródmiejskiego komisariatu. Mężczyzna został zauważony przez mundurowych podczas spaceru w centrum miasta – pech chciał, że był poszukiwany przez sąd, by odbyć karę za kradzież.

Do zdarzenia doszło wczoraj, krótko po godzinie 22. Na ulicy Karczókowskiej policjanci zauważyli mężczyznę – idąc samotnie, nie popełnił  wykroczenia, ale jego twarz wydała się mundurowych znajoma.

Sprawdzenie w policyjnych systemach potwierdziło, że napotkanym był kielczanin, który nie stawił się do aresztu. 38-latek usłyszał przed sądem wyrok i miał do odbycia karę dwóch lat pozbawienia wolności – wprost ze spaceru trafił więc do więziennej celi.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ