Jak informuje Przegląd Sportowy Francuz może latem opuścić Kielce i przenieść się do Krakowa. Dziewięciokrotny reprezentant Francji ma podpisany kontrakt z Koroną do końca sezonu.
Według informacji gazety, Kapo chciałby zostać w Polsce, ale niekoniecznie w Koronie. Klub nie rozpoczął jeszcze rozmów na temat przedłużenia kontraktu. Nadal równiez nie wiadomo czy nową umowę podpisze trener Ryszard Tarasiewicz, co podobno znacznie ułatwiłoby podjęcie decyzji francuskiemu pomocnikowi. Podobno interesuje się nim nasz najbliższy rywal - Wisła Kraków.
Kapo do Kielc trafił jesienią, do tej pory strzelił pięć bramek i na pewno jest wiodącą postacią w kieleckim klubie. Sceptycznie do pomysłu przenosin Francuza odnosi się były gracz Korony, Aleksandar Vukovic. - Możliwe, że gra ostatni przyzwoity sezon w karierze. Jeśli będzie inaczej, to go przeproszę. Nie jest na pewno najtańszym zawodnikiem - mówi "Vuko".
Korona zagra wyjazdowe spotkanie z Wisłą w niedzielę, 26 kwietnia o godzinie 18:00.