Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Basen letni przy ul. Szczecińskiej rozpoczyna sezon
autor
Maciej Piętka
2026.06.24 09:44

W sobotę (27 czerwca) rozpocznie się sezon letni na basenie przy ul. Szczecińskiej 1 w Kielcach. Inauguracji towarzyszyć będzie festyn sportowy „Bezpieczne Wakacje”. Tego dnia wstęp na obiekt będzie bezpłatny.

Wydarzenie zaplanowano w godzinach od 10 do 16. Organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci i młodzieży, a także działania o charakterze profilaktycznym związane z bezpieczeństwem podczas wakacyjnego wypoczynku [więcej informacji tutaj].

Basen przy ul. Szczecińskiej będzie dostępny dla mieszkańców codziennie w godzinach od 10 do 18. Do dyspozycji użytkowników pozostają: basen olimpijski o wymiarach 50 na 25 metrów i głębokości od 1,2 do 2 metrów, brodzik dla dzieci o głębokości 0,5 metra, boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej plażowej i koszykówki, a także punkt gastronomiczny.

W obecnym sezonie utrzymane zostaną dotychczasowe ceny biletów. Bilet normalny kosztuje 25 zł, ulgowy 20 zł, posiadacze Karty Seniora zapłacą 7,50 zł, natomiast dzieci do 6. roku życia mogą korzystać z obiektu za 1,50 zł.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ