Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Żulczyk spotka się z czytelnikami w Kielcach

czwartek, 22 lutego 2024 21:51 / Autor: Łukasz Czerwiak
Żulczyk spotka się z czytelnikami w Kielcach
fot. Zuzanna Krajewska
Żulczyk spotka się z czytelnikami w Kielcach
fot. Zuzanna Krajewska
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

W piątek (23 lutego) gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Pilcha w Kielcach będzie pisarz Jakub Żulczyk. Spotkanie autorskie odbędzie się w Poczytalni na dVoRcu.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

– W ubiegłym roku absolutnym hitem wypożyczeń w kieleckiej bibliotece była książka „Informacja zwrotna”, na podstawie której powstał mini serial na platformie Netflix. To tylko potwierdza, że spotkanie z autorem to strzał w dziesiątkę. Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książek. Transmisja ze spotkania dostępna będzie w mediach społecznościowych. Rozmowę poprowadzi Adam Szaja ze smakksiazki.pl – mówi Agnieszka Rogalska z miejskiej biblioteki.

Jakub Żulczyk jest polskim pisarzem, scenarzystą i dziennikarzem. Debiutował w 2006 roku powieścią Zrób mi jakąś krzywdę. W bogatym dorobku literackim Żulczyka znajduje się: „Wzgórze Psów”, „Informacja zwrotna” oraz sensacyjna powieść „Ślepnąc od świateł”, która stała się hitem. We wrześniu 2023 roku premierę miała jego najnowsza powieść „Dawno temu w Warszawie”, stanowiąca jej kontynuację. Obok powieści, autor ma na swoim koncie scenariusze do serialu telewizyjnego Brzydula, serialu „Belfer” emitowanego na Canal+, a także produkcji HBO Polska pt. „Warszawianka”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO