Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Żółkowska, Holtz i Kuszewski ujawnią sekret Chopina

piątek, 17 maja 2024 18:25 / Autor: Łukasz Czerwiak
Żółkowska, Holtz i Kuszewski ujawnią sekret Chopina
fot. KCK
Żółkowska, Holtz i Kuszewski ujawnią sekret Chopina
fot. KCK
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Młody student zatrzymuje się u dziwnej pani – między innymi takim zdaniem można zapowiedzieć spektakl, który będziemy mogli zobaczyć w Kieleckim Centrum Kultury. Przedstawienie w niedzielę (19 maja).

„Pani Pylińska i sekret Chopina” to prawdziwe doświadczenie oparte na autobiograficznej powieści Erica-Emmanuela Schmitta, autora bestsellerowej powieści „Oskar i pani Róża”. 

– Spektakl jest piękną historią młodego studenta, który trafia przypadkiem do dziwnej Pani Pylińskiej, polskiej emigrantki w Paryżu. Dzięki niej Eryk odkrywa sens życia i prawdziwą miłość. Ich relacja jest pełna ciepła, humoru i wzruszeń. Fascynująca jest także historia Eryka i Aimée – delikatny romans, prawdziwa przyjaźń i finalnie doświadczenie straty. Historia wzruszająca o sprawach bliskich każdemu widzowi, czyli rzecz o miłości, dorastaniu, stracie i poszukiwaniu drogi. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, to koniecznie musisz to zobaczyć – mówi Anita Michalczyk z impresariatu KCK.

Na Dużej Scenie im. Wiesława Gołasa zobaczymy: Joannę Żółkowską, Paulinę Holtz oraz Kacpra Kuszewskiego. Początek o godzinie 18.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO