Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Wystawa fotografii Artura Michelis'a

piątek, 26 lutego 2021 15:58 / Autor: Beata Kwieczko
Wystawa fotografii Artura Michelis'a
Wystawa fotografii Artura Michelis'a
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Zbliża się Dzień Kobiet. Z tej okazji Dom Kultury "Zameczek" zaprasza na wystawę fotografii portretowej i mody autorstwa Artura Michelis'a.

Artur Michelis urodził się w 1994 roku w Krośnie. Jest absolwentem Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Krośnie w klasie fortepianu oraz szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku fotografia.

Fotografuje od 2014 roku. Interesuje się fotografią portretową i krajobrazową. Wykonuje je również w skali makro oraz analogowo. Jego analogowe prace fotograficzne były pokazywane w 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie. Jest laureatem nagród w konkursach "Balony nad Krosnem w czerni i bieli oraz kolorze". Dzięki współpracy z niemiecką firmą Digital Design wydał swój pierwszy fotoalbum zatytułowany "Fotoreportaż z Balonów nad Krosnem".

W 2018 roku odbyła się jego pierwsza wystawa fotograficzna w Krośnie, a rok później jego prace były pokazywane m. in. w mieście Energodar na Ukrainie, w Rzeszowie oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. Od 2020 roku mocno angażuje się w fotografię modową, tworząc własne stylizacje inspirowane modą i muzyką lat 80-tych.

Wystawa odbędzie się 5 marca o godzinie 18 w Galerii Art Styl.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO