Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Wyjątkowy konkurs fotograficzny na Dzień Dziadka i Babci

czwartek, 19 stycznia 2023 08:15 / Autor: Michał Łosiak
Wyjątkowy konkurs fotograficzny na Dzień Dziadka i Babci
Wyjątkowy konkurs fotograficzny na Dzień Dziadka i Babci
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka Stowarzyszenie Inicjatywa Świętokrzyska Renaty Janik ogłasza konkurs fotograficzny „Dziadkowie i wnuki w obiektywie fotograficznym”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Po to, aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zdjęcie pokazujące relacje babci i dziadka z wnukami. Kolejnym krokiem jest zamieszczenie zdjęcia w komentarzu pod specjalnym postem na profilu Inicjatywy Świętokrzyskiej na Facebooku.  Następne należy udostępnić post z ogłoszeniem o konkursie na swoim profilu.

Kapituła konkursu, w której skład weszli: Renata Janik – wicemarszałek województwa świętokrzyskiego i prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Świętokrzyska, Piotr Michalec - fotograf, Dawid Łukasik – fotograf Echa Dnia, dokona wyboru laureatów i nagrodzi trzy zwycięskie zdjęcia oraz zdjęcie, które uzyska największa liczbę pozytywnych reakcji, czyli polubień i serduszek.

Nagrodą za pierwsze miejsce jest aparat fotograficzny Aparat FUJIFILM Instax Mini Evo, zaś za drugie – voucher o wartości 300 złotych do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w jednej z restauracji w Kielcach. Z kolei za trzecie miejsce laureat otrzyma voucher o wartości 200 zł, również do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w jednej z restauracji w Kielcach. Przyznane zostanie także wyróżnienie, a nagrodą będzie voucher o wartości 400 złotych. Konkurs trwa do 15 lutego, ogłoszenie wyników nastąpi 17 lutego.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO