Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Warsztaty i plener fotograficzny w WDK

poniedziałek, 11 października 2021 10:52 / Autor: Weronika Kępa
Warsztaty i plener fotograficzny w WDK
Warsztaty i plener fotograficzny w WDK
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Z okazji swojego 85-lecia Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza zarówno zawodowców, jak i amatorów do udziału w bezpłatnych warsztatach i plenerze fotograficznym. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 16 października, w godzinach 10-16.

– W ubiegłym roku nie mogliśmy świętować naszego jubileuszu ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią, dlatego obchody przełożyliśmy na 2021 rok. Będzie im towarzyszyć szereg wydarzeń. Jednym z nich jest plener fotograficzny „WDK - niezwykłe miejsce”. Ten rozpocznie się warsztatem fotografii cyfrowej, prowadzonym przez Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Świętokrzyski – informuje Edyta Ruszkowska z działu promocji i marketingu WDK.

Na potrzeby pleneru WDK udostępni swoje zabytkowe pomieszczenia – Salę Kominkową i Lustrzaną. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

– Plener fotograficzny jest przeznaczony zarówno dla osób zajmujących się fotografią zawodowo, jak i dla amatorów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę oraz podszkolić umiejętności w dziedzinie fotografii – tłumaczy Ruszkowska.

Zgłoszenia będą przyjmowane do środy, 13 października. Uczestnicy muszą dysponować własnym sprzętem. Najlepsze prace wykonane podczas pleneru stworzą wystawę lub zostaną opublikowane w mediach społecznościowych i na stronach internetowych WDK.

Więcej informacji pod numerem telefonu 41 36 55 141 lub 142 i pod linkiem: https://tiny.pl/9r3zj

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO