Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Świąteczny Salon Rękodzieła Artystycznego wkrótce w WDK

środa, 01 grudnia 2021 10:01 / Autor: Adrianna Linertowicz
Świąteczny Salon Rękodzieła Artystycznego wkrótce w WDK
Fot. WDK
Świąteczny Salon Rękodzieła Artystycznego wkrótce w WDK
Fot. WDK
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Tradycyjne rękodzieło, którego nie znajdziemy w zwykłych sklepach, cieszy się coraz większą popularnością. Jeżeli poszukujecie niepowtarzalnego prezentu świątecznego dla bliskiej osoby, to Salon Rękodzieła Artystycznego jest właśnie dla Was.

Po raz pierwszy Salon Rękodzieła Artystycznego zagościł w Wojewódzkim Domu Kultury w 2018 roku. Od tamtej pory impreza wychodzi naprzeciw miłośnikom rzemiosła artystycznego w regionie świętokrzyskim.

– Sądząc po reakcjach odwiedzających oraz organizatorów, w regionie zapanowała swoista moda na rękodzieła lokalnych twórców. W trakcie dotychczasowych spotkań wielokrotnie dało się słyszeć głosy o Salonie Rękodzieła Artystycznego jako miejscu, które oferuje produkty wyjątkowe, cechujące się tradycją i wysoką jakością w porównaniu do asortymentu dostępnego w tradycyjnych sklepach. Jest to także miejsce, które inspiruje do znajdowania nowych pomysłów na prezenty i upominki dla najbliższych – informuje Edyta Ruszkowska z Działu Promocji i Marketingu Wojewódzkiego Domu Kultury.

Z powodu sytuacji pandemicznej w zeszłym roku wydarzenie przeniosło się do Internetu, jednak 12 grudnia Salon Rękodzieła Artystycznego wraca do Wojewódzkiego Domu Kultury. Jego świąteczna edycja odbędzie się w godzinach od 11 do 15.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO