KULTURA

Sukcesy podopiecznych „Jumpu”

czwartek, 23 listopada 2017 01:33 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

Świętokrzyski Klub Tańca i Tańca Sportowego „Jump” godnie zaprezentował Kielce i cały region na kolejnych zawodach. Podczas Mistrzostw Świata IDO Caribbean Show w Twardogórze w województwie dolnośląskim formacja dziecięca wytańczyła złoty medal. To nie wszystkie nagrody, które przywieźli ze sobą młodzi tancerze.

Podczas mistrzostw świetnie poradziły sobie także starsze grupy. Formacje juniorów i seniorów z „Jumpu” wywalczyły trzecie miejsca w swoich kategoriach wiekowych. W odbywających się jednocześnie 24. Otwartych Mistrzostwach Polski Freestyle w kategorii Break Dance Battles Adults drugi stopień podium zajął Adrian Wałdon. Sukces odniósł także Krystian Bekier, który wywalczył czwartą lokatę w kategorii Hip Hop Battles Adults.