Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Pokazy mody laureatów wiosennego konkursu OFF Fashion

poniedziałek, 21 października 2019 13:39 / Autor: Marian Wąchała
Pokazy mody laureatów wiosennego konkursu OFF Fashion
Pokazy mody laureatów wiosennego konkursu OFF Fashion
Marian Wąchała
Marian Wąchała

W najbliższą niedzielę (27.10.) w kieleckiej Galerii Echo odbędą się „Pokazy mody polskich projektantów”, podczas których laureaci wiosennego konkursu "OFF Fashion" zaprezentują na wybiegu swoje kolekcje.

– Pojawią się tam projektanci, którzy brali udział w "OFF Fashion" na wiosnę. Goście bardzo entuzjastycznie przyjęli zaproszenie. Będą ambasadorami naszego konkursu – opowiada Maria Wiśniewska, koordynator pokazów mody.

Tegoroczna edycja "OFF Fashion" była pozbawiona motywu przewodniego. Uczestnicy zmagali się z zadaniem bez narzuconej z góry koncepcji. Efektem tego była duża różnorodność i indywidualność zaprezentowanych projektów. 

Pokazy odbędą się w Galerii Echo na poziomie -1. Na wybiegu będziemy mogli zobaczyć kolekcje Klaudii Klimas, Tamary Avdieievy, Alicji Tkaczyk, Renaty Ramola-Piórkowskiej, Anastazji Zarecky, Agnieszki Szlagi, Angeliny Głuch i firmy Recman. Kieleckie Centrum Kultury zaprasza również na towarzyszącą Akademii OFF Fashion wystawę „Nie z tego świata” autorstwa Dawida Donabidowicza.

Tag: KCK
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO