Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Poezja zabrzmi w KCKu

piątek, 07 kwietnia 2017 07:56 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

Znakomity wykonawca poezji śpiewanej Grzegorz Turnau wystąpi przed kielecką publicznością. Przypomni nam takie utwory jak „Cichosza”, „Bracka” czy „Znów wędrujemy”. Sentymentalna podróż po dobrze znanych brzmieniach doprowadzi do piosenek krakowskiego artysty z jego najnowszej płyty.

W koncercie, który odbędzie się w sobotę 8 kwietnia o godzinie 19 w Kieleckim Centrum Kultury wystąpią również instrumentaliści stale towarzyszący występom Turnaua: gitarzysta Jacek Królik, perkusista Cezary Konrad czy skrzypek i klawiszowiec Michał Jurkiewicz. Po tej muzycznej propozycji możemy spodziewać się niespodzianek nawiązujących do fascynacji twórczością Billy’ego Joela czy zespołu The Beatles.

Grzegorz Turnau podczas swoich koncertów prowadzi dialog z publicznością starając się spełniać jej repertuarowe oczekiwania. W zależności od nastroju panującego podczas tych spotkań może zmienić się nieco zaplanowana wcześniej lista utworów. Dlatego każdy wieczór z Grzegorzem Turnauem jest unikatowy i dostarcza niepowtarzalnych wrażeń.

Bilety na koncert Grzegorza Turnaua z zespołem kupimy w Polskim Biurze Podróży przy ul. Sienkiewicza, w kasie Kieleckiego Centrum Kultury lub przez internet za pośrednictwem portalu bilety24.pl. Więcej informacji na temat imprezy udziela jej organizator firma PROM ART pod numerem telefonu 504 131 905.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO