Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

"O Rybaku i Złotej Rybce" na teatralnym podwórku

wtorek, 10 sierpnia 2021 15:38 / Autor: Beata Kwieczko
"O Rybaku i Złotej Rybce" na teatralnym podwórku
Fot. Bartek Warzecha
"O Rybaku i Złotej Rybce" na teatralnym podwórku
Fot. Bartek Warzecha
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach zaprasza w najbliższą niedzielę na spektakl "O Rybaku i Złotej Rybce". Przedstawienie odbędzie się na teatralnym podwórku w ramach akcji Teatr pod Kasztanem".

Przedstawienie zostanie wystawione 15 sierpnia o godzinie 11. Jest przeznaczone dla najmłodszych dzieci, w wieku 2 i 3 lat.

– Bezpłatne wejściówki (maksymalnie trzy miejsca na jedną osobę) będą wydawane w kasie teatru w godzinach od 10 do 10.30 w niedzielę przed spektaklem – informuje Jolanta Świstak, kierownik literacki Teatru Lalki i Aktora "Kubuś".

Rezerwacji można dokonywać od piątku, 13 sierpnia, pod numerem telefonu: 888 216 498 lub mailowo na adres rezerwacje@teatrkubus.pl. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy rezerwującego. Rezerwacja jest ważna po potwierdzeniu przez teatr.

Kolejne spotkania z "Teatrem pod Kasztanem" odbędą się 22 i 29 sierpnia, również o godzinie 11. Publiczność będzie miała okazję obejrzeć wówczas spektakle "Pan Brzuchatek" oraz "O Wilku i Czerwonym Kapturku".

W razie deszczu przedstawienia nie odbędą się.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO