Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

czwartek, 24 sierpnia 2023 07:58 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Od 25 do 31 sierpnia kino Helios zaprasza widzów na osiem pokazów filmowych.

Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi film przygodowo-familijny „O psie, który jeździł koleją”. Życie Zuzi, której tata pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu, z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki.

Wśród propozycji dla całych rodzin pojawił się również film „Kompas szkieletora”. Grupę młodych poszukiwaczy przygód czekają niemałe tarapaty i niesamowita wyprawa – znajoma okolica skrywa pewien sekret.

Fanom kina akcji poleca się film „Ultimatum”. Mieszkający w Berlinie, amerykański biznesmen Matt odwozi dzieci do szkoły i odbiera tajemniczy telefon. Głos ze słuchawki informuje go, że w jego samochodzie jest bomba, a brak współpracy czy próba kontaktu z policją grożą natychmiastową eksplozją.

Kino Helios zaprasza również na thriller „Black Bits”. Dora i Beth, dokonawszy kradzieży nowej neurotechnologii, znajdują schronienie w tajemniczym budynku w lesie, gdzie odkrywają coś, co zakłóca ich plany. Okazuje się, że wpadły w pułapkę bez wyjścia.

W ramach cyklu „Helios na scenie” 27 sierpnia będzie można obejrzeć dokument „Nowy Vermeer. Wystawa wszech czasów. W ramach cyklu „Helios dla dzieci” – „Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 10”. W ramach cyklu „Kino konesera” 28 sierpnia zostanie zaprezentowany film „Pierwszy dzień mojego życia”. Z kolei w ramach cyklu „Kultura dostępna” 31 sierpnia w kinie Helios zostanie wyemitowany film „Johnny”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO