Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

czwartek, 31 marca 2022 11:14 / Autor: Weronika Kępa
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Od 1 do 7 kwietnia kino Helios zaprasza widzów na sześć premierowych pokazów filmowych.

Dla fanów kina akcji poleca się film pt. „Morbius”, który opowiada o śmiertelnie chorym na rzadką chorobę krwi, zdeterminowanym, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbiusie. Bohater rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem, szybko staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba…

Kino Helios zaprasza również na film z gatunku fantasy pt. „Fantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a” oraz dwa filmy science-fiction.

„Belle” to historia wrażliwej Suzu, która wraz ze swoim ojcem mieszka w japońskim mieście Kōchi. Dziewczyna w młodym wieku straciła mamę i porzuciła przez to ukochany śpiew, który przywoływał zbyt wiele bolesnych wspomnień. Miejscem, w którym jej smutki znajdują ujście okazuje się być wirtualna rzeczywistość. Tam, pośród 5 miliardów użytkowników Suzu odkrywa, że może być tam kim tylko zapragnie, a jej skrzętnie ukrywane słabości staną się jej największą siłą.

„Diuna” to z kolei adaptacja powieści Franka Herberta o synu szlachetnej rodziny, której powierzono ochronę najcenniejszego zasobu i najważniejszego pierwiastka w galaktyce.

Wśród nowości nie brakuje również komedii pt. „Zaginione miasto” i „Zupa nic”.

Poza tym na dużym ekranie wciąż można oglądać: Marzec ’68, Zając Max: Misja pisanka, Batman, To nie wypanda, Za duży na bajki, Sing 2 i Uncharted.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO