Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Gwiazdy w Kieleckim Centrum Kultury. Niedługo wystąpią na scenach instytucji

poniedziałek, 08 stycznia 2018 13:42 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

Sprawdziliśmy, co ciekawego przygotowało dla mieszkańców miasta Kieleckie Centrum Kultury. Okazało się, że w najbliższych tygodniach na scenach instytucji nie zabraknie gwiazd. Wystąpi między innymi Stanisława Celińska oraz Renata Przemyk.

Przegląd zaczniemy od najbliższej soboty. 13 stycznia o godzinie 18 na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury wystąpi Stanisława Celińska z zespołem. Ceniona aktorka i piosenkarka wykona kolędy i pastorałki w klimatycznych aranżacjach Macieja Muraszki. Do świątecznych melodii powróci także Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Koncert w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry odbędzie się 20 stycznia o 18.

Następnie nie zabraknie odwołań do gwiazd światowego formatu. 2 kobiety, 10 twarzy i jeden wykonawca – to koncert pt. „10 sekretów Marilyn Monroe”, który zaprezentowany zostanie 4 lutego o godzinie 18. Wystąpi w nim lubiana Sonia Bohosiewicz.

Nowe oblicze piosenek Leonarda Cohena odkryje przez nami Renata Przemyk. Charyzmatyczna wokalistka wystąpi w Kieleckim Centrum Kultury 18 lutego o godzinie 18. Nietypowe i nieźle zapowiadające się widowisko przygotowywane jest na 23 lutego. Zobaczymy wówczas spektakl pod hasłem „Usłyszeć taniec”. To mieszanka różnych form stepowania oraz muzyki etno jazzowej granej na żywo.

Szczegółowe informacje dotyczące wykonawców czy biletów znajdziemy na stronie Kieleckiego Centrum Kultury.

Nowy numer!
45/2020 45/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO