Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Giełda Płytowa w KCK

piątek, 14 kwietnia 2017 12:43 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

Propozycja Kieleckiego Centrum Kultury dla miłośników analogowego brzmienia. W sobotę 22 kwietnia w godzinach 12-16 we foyer małej sceny instytucji odbędzie się Giełda Płytowa. Wydarzenie współorganizowane jest z antykwariatem Pegaz, więc będzie okazją do nabycia ciekawych winyli oraz płyt CD.

Krzysztof Zięba z impresariatu KCK mówi, że spotkanie organizowane jest z okazji Record Store Day, czyli międzynarodowego święta niezależnych sklepów muzycznych. Na miejscu, melomani będą mogli zarówno odkupić płyty od antykwariuszy, jak i wystawić swoją kolekcję.

- Ta giełda skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby wymienić się z innymi, sprzedać kolekcję, pozbyć się podwójnych egzemplarzy lub po prostu odświeżyć swój katalog płyt. Zachęcamy do kontaktu z KCK i antykwariatem Pegaz. Osoby, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu jako wystawca prosimy o informację chociaż 2 dni wcześniej abyśmy mogli przygotować odpowiednie stanowisko. Wtedy przysłowiowy Jaś Kowalski będzie mógł wziąć udział w giełdzie jako sprzedający, nie kupujący – mówi Krzysztof Zięba z KCK.

W kieleckiej giełdzie udział weźmie Zdzisław Pająk, autor biografii Jimiego Hendrixa, Erica Claptona czy Erica Burdona.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO