Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

[FOTO] Od Nowa Festwial na Kadzielni

czwartek, 11 sierpnia 2022 12:54 / Autor: Łukasz Czerwiak
[FOTO] Od Nowa Festwial na Kadzielni
[FOTO] Od Nowa Festwial na Kadzielni
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

7 sierpnia Od Nowa Festiwal przyciągnął na kielecką Kadzielnie tłumy fanów dobrej muzyki. Wystąpili Smolik/Kev Fox, Kaśka Sochacka oraz Ralph Kamiński. Miejsce chorego Krzysztofa Zalewskiego zajął Mrozu.

Od nowa Festiwal to jedno z największych artystycznych wydarzeń w naszym mięście podczas trwających wakacji. Potwierdza to licznie zgromadzona publika, która fantastycznie się bawiła.

DSC 0359

– Bardzo chciałam posłuchać Kaśki Sochackiej na żywo, ponieważ słyszałam ją na YouTube i bardzo jej osoba mnie ciekawiła. Na żywo ma jeszcze piękniejszy głos. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie – powiedziała Kamila.

DSC 1280

– Gdy dowiedziałem się, że nie będzie Krzysztofa Zalewskiego, to powiem szczerze nie chciało mi się przychodzić na ten koncert. Jednak, gdy się zaczęło, to okazało się, że bawiłem się świetnie. Pierwszy raz na żywo słyszałem Mroza i powiem, że pozytywnie mnie zaskoczył. Kojarzyłem go wcześniej tylko z piosenką „Miliony monet” – mówił Maciej.

DSC 0911

– Nie słyszałem wcześniej żadnej piosenki Smolika, ale po tym koncercie będę musiał się mu przysłuchać. Kaśka była interesująca, lubię jej piosenki, ale byłem zdziwiony, że w ogóle się nie ruszała i bardzo mało mówiła między piosenkami. Ralph jest jedyny w swoim rodzaju uwielbiam go. Zaś Mrozu mnie rozruszał. Niesamowite doświadczenie. Oby więcej wydarzeń na takim poziomie w Kielcach – powiedział Darek.

DSC 0224

Oto nasza fotorelacja:

Publiczność na Od Nowa Festiwal

Mrozu i Ralph Kamiński na Od Nowa Festiwal

Kaśka Sochacka i Smolik / Kev Fox na Od Nowa Festiwal

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO