Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

[FOTO] Kaśka Sochacka zaśpiewała w Kielcach dla setek fanów

wtorek, 02 kwietnia 2024 22:26 / Autor: Łukasz Czerwiak
[FOTO] Kaśka Sochacka zaśpiewała w Kielcach dla setek fanów
fot. Aleksandra Sternak
[FOTO] Kaśka Sochacka zaśpiewała w Kielcach dla setek fanów
fot. Aleksandra Sternak
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Kaśka Sochacka zaśpiewała w Kieleckim Centrum Kultury. Piosenkarka ukołysała wypełnioną po brzegi publiczność znanymi i nowymi utworami. 

Koncert odbył się w Kielcach w ramach trasy „Madison Wiosna Tour”. Publiczność ze wzruszeniem słuchała utworów, po których żywo reagowała owacjami. Spotkanie rozpoczął i zakończył utwór „Madison”.

– Byłam nie pierwszy raz. To jest taka postać sceniczna, piękny głos i wykonania, tego się nie da opisać, to trzeba doświadczyć. Ciężko mi wybrać jeden utwór, chyba „Madison” był wyjątkowy, bo jest nowy, jednak uwielbiam wszystkie „Niebo było różowe” czy „Ciche dni”. Po prostu każdy utwór ma taki tekst, że trafia do mojego serca – stwierdziła Ela.

Z kolei Monika i Marta były pierwszy raz na koncercie Kaśki, na który przyjechały specjalnie z… Warszawy.

– To była spontaniczna decyzja. Po pracy wsiadłyśmy w samochód i przyjechałyśmy. Teraz znowu dwie godziny drogi, ale już wiemy, czego będziemy słuchać. Było genialnie, piękny śpiew, a do tego te światła. Wszystko idealnie współgrało  – opowiadają koleżanki. – Ja się w Kaśce zakochałam – dodała Marta.

W trakcie wydarzenia wokalistka zapowiedziała także nową płytę. Zaprezentowała w Kielcach cztery nieopublikowane jeszcze piosenki.

(fot. Aleksandra Sternak)

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO