Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Casting do filmu bollywood! Zdjęcia będą kręcone w zamku Krzyżtopór

środa, 07 września 2022 12:28 / Autor: Weronika Karyś
Casting do filmu bollywood! Zdjęcia będą kręcone w zamku Krzyżtopór
Casting do filmu bollywood! Zdjęcia będą kręcone w zamku Krzyżtopór
Weronika Karyś
Weronika Karyś

W dniach 16-21 września na terenie województwa świętokrzyskiego odbędą się zdjęcia do najnowszego filmu bollywood w reżyserii Adjtya Vinaya Datta. Właśnie startuje casting na statystów w wieku 16-65 lat. Za dzień zdjęciowy można zarobić minimum sto trzydzieści złotych.

– Będziemy realizować zdjęcia do dużej międzynarodowej produkcji. Będzie to Bollywood „CRACK” – pierwszy indyjski film akcji o sportach ekstremalnych. Zależy nam na lokalnej społeczności, która wcieliłaby się w różne role i chciałaby przeżyć niesamowitą przygodę na planie filmowym – informuje Julia Dąbrowska z MKM Studio.

„CRACK” to szalona opowieść o miłości, braterstwie i bohaterstwie z przeważającą liczbą widowiskowych scen kaskaderskich”, czytamy w opisie.

Do statystowania potrzebne są osoby w wieku 16-65 lat (zarówno panie, jak i panowie), które wcielą się w uczestników oraz widzów zawodów sportowych.

Zdjęcia będą realizowane w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Organizatorzy zapewniają transport statystów z Ostrowca Świętokrzyskiego i Kielc.

Stawka netto za dzień zdjęciowy wynosi sto trzydzieści złotych, z kolei stawka kontynuacyjna – dwieście złotych.

Zainteresowane statystowaniem osoby są proszone o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy: ricardo@mkmstudiofilm.pl. Te powinny zawierać imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy oraz sylwetki, a także numer telefonu. Organizatorzy będą kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

plakat_b.jpg

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO