Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Ks. prof. Stefan Radziszewski: Zapraszamy całe Kielce na Białogon na różaniec

piątek, 02 lipca 2021 09:43 / Autor: Wojciech Dudkowski

W kościele Przemienienia Pańskiego na Białogonie przez całe wakacje trwać będzie modlitwa różańcowa. Zaproszeni są do niej wszyscy mieszkańcy Kielc i okolic, pod hasłem: "Całe Kielce na Białogon". O szczegółach w programie „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce opowiadał proboszcz parafii, ksiądz profesor Stefan Radziszewski .

- Zapraszamy przez cały lipiec codziennie o 19, przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie, w starym, stuletnim kościółku. Chcielibyśmy, żeby ten stary kościółek, zbudowany w zakopiańskim stylu, przemienił się w mały kielecki Ludźmierz – powiedział ks. prof. Stefan Radziszewski

- Prosimy, aby każdy przynajmniej raz w lipcu odwiedził stary  kościółek w dniu swoich urodzin – pierwszego ci którzy urodzili się pierwszego dnia miesiąca, drugiego, ci którzy urodzili się drugiego i tak dalej, aż do trzydziestego pierwszego – zachęca duszpasterz.

Dzieci, które w tym roku przyjęły Pierwszą Komunię Świętą wzięły udział w filmiku, promującym akcję modlitewną. Link do niego dostępny  jest tutaj.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO