Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Czwarty sezon „The Chosen” w kieleckim kinie

czwartek, 21 marca 2024 10:09 / Autor: Łukasz Czerwiak
Czwarty sezon „The Chosen” w kieleckim kinie
fot. The Chosen
Czwarty sezon „The Chosen” w kieleckim kinie
fot. The Chosen
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Kino Moskwa na prośbę członków Domowego Kościoła zaprasza miłośników kina na czwarty sezon serialu „The Chosen”. Pierwsze dwa odcinki zostaną wyświetlone dziś (21 marca) o godzinie 17:30.

To produkcja, która na podstawie Biblii przedstawia historię Jezusa i apostołów. W internecie możemy już zobaczyć trzy sezony serialu. O filmie w rozmowie z Radiem eM Kielce opowiedział Marcin Śliwiński, producent filmowy i montażysta.

– Myślę, że ten serial odbiega od dotychczasowych chrześcijańskich produkcji. Często filmy chrześcijańskie próbują w jakiś pokręcony sposób przekazać prawdy naszej wiary. „The Chosen” mówi wprost o Jezusie. Dodatkowo pod kątem zdjęć i montażu, po prostu produkcji, jest on super zrealizowany i mogę śmiało powiedzieć, że autorzy nie stosują półśrodków. Chcą zrobić to jak najlepiej, tak aby to nie odstawało od innych światowych produkcji – opowiada Śliwiński.

3 i 4 odcinek będzie wyświetlony 27 marca o godzinie 17:30, 5 i 6 – 1 kwietnia o 17, a 7 i 8 – 18 kwietnia o 17. Bilety można nabyć w cenie: 16zł – ulgowy oraz 20 zł – normalny.

Modlitwy
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO