Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Final4 2016

Feta na Rynku w ostatni dzień maja

poniedziałek, 23 maja 2016 15:51 / Autor: Damian Wysocki
Feta na Rynku w ostatni dzień maja
Feta na Rynku w ostatni dzień maja
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Na wtorek, 31 maja zaplanowano wielką fetę szczypiornistów Vive Tauronu Kielce. „Żółto-biało-niebiescy” na pewno ze swoimi kibicami będą świętowali zdobycie podwójnej korony na krajowym podwórku. Marzeniem każdego fana Vive jest, aby zawodnicy Tałanta Dujszebajewa do Mistrzostwa i Pucharu Polski dołożyli też triumf w Lidze Mistrzów – na to musimy poczekać do niedzieli. 

Najpierw, późnym popołudniem, od 18:30 prowadzone będą liczne gry, zabawy i konkursy na Rynku. Od 19:30 na scenie ustawionej od strony ul. Bodzentyńskiej na specjalnym ekranach będą wyświetlane retrospekcje całego sezonu. Później kibicom zaprezentują się medaliści mistrzostw Polski z grup młodzieżowych Vive. O 20.30 wystartuje wielka feta z zespołem prowadzonym przez Tałanta Dujszebajewa. 

- W tym roku chcemy spotkać się wspólnie w godzinach wieczornych. Nieco inaczej było w latach poprzednich. Chcemy, żeby kielecki Rynek rozbłysnął a kibice wspólnie z zespołem przeżyli niesamowite chwile na zakończenie sezonu - mówi dyrektor marketingu, Paweł Papaj.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO